Чоловічі вишиванки з гербом України

Мотив українського герба в декорі жіночих і чоловічих вишиванок

У кожній країні прийнято пишатися національними символами. В Україні це отримало особливу актуальність останнім часом. Все частіше серед перехожих зустрічаються люди в народних костюмах або в сучасному одязі з етнічними декоративними елементами і національною символікою. Одяг в кольорах державного прапора із зображенням герба отримав широке розповсюдження. Чоловічі вишиванки з гербом, як і інші предмети гардероба в українському стилі, можна замовити на нашому сайті.

Що означають чоловічі вишиванки з гербом?

Чоловічі вишиванки з гербом, що увійшли в моду – це не просто стильний одяг, але й предмет, який заявляє про вашу громадянську позицію. Тому, якщо ви використовуєте герб у своєму одязі або аксесуарах, ви повинні мати уявлення про його значення.

Всім відомо: герб України має вигляд золотого тризуба на синьому тлі. Раніше аналогічний герб мали князі Рюриковичі і Київська держава. Є безліч гіпотез, що пояснюють походження, а також зміст тризуба. Їх умовно ділять на графічну, предметну і філософську групи.

Прихильники графічної версії знаходять у тризубці монограму – зашифроване слово «Воля» або ім'я Володимир. Багатьом українцям близька подібна розшифровка національного герба на вишиванках.

Розуміння тризуба як зображення якогось предмета становить основу предметних гіпотез. Деякі дослідники знаходять у ньому схожість зі скіпетром і короною, тобто символами влади. Інші вказують на те, що тризуб нагадує контур птаха, якім міг бути норманський сокіл, ворон чи голуб Святого Духа. Частина фахівців пов'язують цей символ з якорем, рибальським знаряддям, стрілою і луком.

Філософське трактування герба, зображеного на українських вишиванка

Цікаві варіанти вирішення питання про походження і сенс тризуба, який зараз вишивається на сорочках і друкується на футболках, пропонують філософи. Вони трактують даний знак як умовне зображення ідеї, явища чи поняття. За однією з точок зору тризуб є символом державної влади.

Інші версії говорять про нього як про символ панування над трьома царствами – земним, небесним і підземним, або символ-ключ, що допомагає осягнути азбуки земної писемності. Дехто розуміє український герб як знак пошуку, що нагадує про природні закони. Якщо ви шукаєте вирішення якихось глобальних питань, можливо, тризуб на вишиванці буде сприяти якнайшвидшому відкриттю істини для вас.

Копіювання матеріалів з сайту "Хрестик" можливе тільки за згодою адміністрації!

Цікаво знати