Купити чоловічу вишиванку недорого Київ

Чоловічі вишиванки недорого купити Київ і вся Україна. Чоловічі сорочки вишиванки з коротким рукавом і довгим.

Ми пропонуємо чоловічі сорочки вишиванки ручної роботи на якісних тканинах – це в своїй більшості ексклюзивні вишиванки від вишивальниць з усієї України, вартість яких не може бути низькою, тому що ми цінуємо кропітку ручну працю.

Купити чоловічу вишиванку недорого реально, але не в нашому інтернет-магазині «Хрестик». На етапі вибору чоловічої сорочки вишиванки або жіночої сорочки багато хто губиться в купі пропозицій і часто не розуміє, чому так відрізняються ціни на, здавалося б, дуже схожі чоловічі сорочки. Адже всі чоловічі вишиванки за стандартом мають вишивку тільки на комірі, манжетах і спереду, а ціни стрибають від 300 i до 3000 гривень.

Ми хотіли б пояснити Вам вiдмiннiсть і показати приклади дешевих вишиванок. Всі ми розуміємо, що сорочки шиють з тканини, а для пошиття чоловічої сорочки вишиванки використовують поплін (сорочечна тканина), льон або домоткане полотно. В домоткане полотно і в льняні тканини можуть додавати трохи лавсану, що б сорочка не дуже м'ялася.  Тому купити вишиванку недорого можна на попліні, тому що інші дві тканини – натуральні і за вартістю дорожчі.

Другий важливий момент – це сама вишивка, вона може бути ручною, машинною і у вигляді пришивної тасьми або пришивних відрізів з тканого полотна. Звичайно ж очевидно, що дорожчою вишивкою буде ручна, особливо якщо вона виконана французькими нитками DMC – 100% бавовна, які не вигоряють і не втрачають колір при пранні. Недорогі вишиванки виконані м'якими акриловими нитками, які і за ціною дешевші, і за якістю гірші, хоч і не линяють також. Вишивка акриловими нитками виглядає не такою багатою, як DMC, бо кольорова палітра її обмежена кількістю кольорів.

Сама вишивка в чоловічих сорочках вишиванках може бути виконана безпосередньо по тонкому домотканому полотну або льону або ж вишита на канвi №14, а потім вшита в сорочку з будь-якої тканини. Більш складна і кропітка робота – вишивка прямо по тканині, вона і часу займає більше, і виглядає розкішніше і коштує дорожче.

З викладеної вище інформації ми можемо зробити висновок, що купити вишиванку недорого ви можете з машинною вишивкою або з пришивними вставками з тканого полотна на тканині для сорочок з машинною вишивкою. Якщо ж розглядати недорогий варіант вишиванки з ручною вишивкою, то це знову таки тканина для сорочок поплін або ж іноді грубий льон, який мнеться, і пришивні вставки, виконані на крупній канві акриловими нитками і вшиті в сорочку.

Любі друзі, ви можете купити чоловічу вишиванку недорого в будь-якому інтернет-магазині або на ринку, але будьте пильні і звертайте увагу на її якість пошиття та вишивки.

Чоловіча вишиванка з коротким рукавом коштує дешевше ніж з довгим?

Наші покупці ще задають таке питання: «Чому чоловіча вишиванка з коротким рукавом і з довгим рукавом коштують однаково?». Здавалося б і правда, чому, адже тканини на короткий рукав витрачається менше, ніж на довгий. Але раз ми порівнюємо витрату тканини, то треба порівняти і обсяг вишивки на обох вишиванках. І тут таємниця буде розкрита, адже вишивки на манжети чоловічої вишиванки з коротким рукавом треба менше – приблизно 19-22 см, а на довгий рукав близько 36-40 см. Саме тому ціни на чоловічі вишиванки з коротким і довгим рукавом, пошиті з однакової тканини і з однаковим візерунком не можуть кардинально відрізнятися.

Колектив майстринь інтернет-магазину "Хрестик"

Колектив майстринь інтернет-магазину "Хрестик" завжди радий запропонувати Вам якісні чоловічі вишиванки з коротким рукавом і довгим за оптимальними цінами!

Копіювання матеріалів з сайту "Хрестик" можливе тільки за згодою адміністрації!
 

Цікаво знати