Плаття в українському стилі для сучасних україночок

Якого кольору купити українське вишите плаття?

Відомі дизайнери на своїх показах мод часто віддають перевагу білому і чорному кольорам основи, аналогічно саме ці кольори є основними і в сукнях з українською вишивкою. Вишуканий одяг білого кольору завжди символізував невинність і чистоту, підкреслював витонченість і ніжність, привертав до себе особливу увагу.

Чорні сукні в українському стилі дають відчуття строгості і таємниці, особливо якщо в чорний уплетені різні орнаменти і він розбавлений яскравими квітами з ниток. Зазвичай, людина шукає в чорному захист від похмурого сприйняття життя і безпеку. Але не дивлячись на всю символіку чорного, наприклад, маленьке чорне плаття – це безцінна класика жанру, а чорне вишите плаття в українському стилі з яскравими поєднаннями кольорів додає образу жінки помірної яскравості та елегантності.

Купити українське вишите плаття за сучасними трендами.

Ми вже писали про те, що в сукнях з українською вишивкою в основі повинна бути натуральна бавовняна тканина. Наступний етап – це вибір візерунків, які майстриня за допомогою голки та ниток перенесе на сукню. Всі орнаменти, які використовуються у вишивці, пов'язують нас невидимою ниткою з нашими предками і наповнюють нас силою і енергією. Тисячі старовинних, унікальних візерунків здатні полонити своєю лаконічністю і оригінальністю.

У сукнях в українському стилі використовують три типи орнаментів: геометричні або абстрактні, рослинні і зооморфічні (коли у вишивці використовуються образи реальних чи фантастичних тварин або зображені боги у фігурах тварин). Кожен орнамент має своє значення, так само як і кожен колір ниток у сукнях з українською вишивкою.

Найчастіше на вишиванках можна побачити дуб і гілочки калини, грона винограду, багато різних квітів – лілії, мальви, троянди, маки, ромашки і колосся пшениці. Наприклад, калина та її червоні ягоди символізують безсмертя роду, а коли вона в поєднанні з дубом, то це об'єднання краси і сили. Виноград – це сімейна радість, життєва нива, на якій чоловік сіє, а жінка ростить і оберігає сімейне родове дерево. Квіти лілії символізують жіночу енергію, чистоту і невинність, а троянда – сонячний рух і оновлення. Також вишиті сукні в українському стилі містять в орнаменті окрім квітів ще й бутони з листям, які вважаються символом зародження, довгого життя та розвитку. Про українські орнаменти можна говорити нескінченно, настільки багато візерунків і їх значень, причому в різних регіонах України трактування відрізняються.

Тренди сучасності не залишають вишивку поза увагою і використовують її в різних моделях і стилях. Таким чином наші українські дівчата отримують практично автентичні сукні в українському стилі з національною символікою і крокують у ногу з модними тенденціями.

Ми шиємо як прості легкі сукні з вишивкою, так і ексклюзивні моделі – і ви зможете купити українське вишите плаття, яке наші майстрині виконають для вас на замовлення з урахуванням ваших уподобань.

Ласкаво просимо!

Копіювання матеріалів з сайту "Хрестик" можливе тільки за згодою адміністрації!

Цікаво знати