Розмаїття суконь з вишивкою ручної роботи

Сукня з вишивкою – це невід'ємний атрибут гардероба справжньою українки!

Купити плаття з українською вишивкою ручної роботи – зараз недешеве задоволення, адже на виготовлення майстринями суконь йде багато часу і праці.

Найякісніші сукні з вишивкою, якими дійсно можна захоплюватися і пишатися, шиють з натурального домотканого полотна або льону. Важливою особливістю сучасних українських суконь є прикраса їх поєднанням геометричних і квіткових орнаментів. Сучасні орнаменти розробляються або підбираються індивідуально і характеризуються своєю самостійністю. Такі орнаменти для прикраси жіночого плаття можуть існувати як в асиметричному виконанні, так і в класичному.

Правильно обраний фасон і поєднання кольорів тканини і вишивки зможуть підкреслити жіночу фігуру. Часто сукні з українською вишивкою роблять з корсетами і широкими поясами, прикрашають зображенням польових квітів, таких як маки, волошки, ромашки і т.д. Українські сукні з вишивкою ручної роботи – це відмінний спосіб виглядати яскраво на будь-якому тематичному святі або на весіллі. Колоритний український стиль завжди в моді і є ексклюзивним, а це означає, що ймовірність зустріти дівчину в такому ж платті з вишивкою дорівнює нулю.

Варто відзначити такі важливі деталі української сукні з вишивкою, як ошатні мережки, помпони, обробку шовковими стрічками або мереживом. В національних традиціях вишиті сукні часто шиють довгими і вільними, вони мають легкий фасон і виразні яскраві орнаменти. Сучасні дівчата віддають перевагу сукням різної довжини – як довгим, так і коротким моделям, і підбирають до них такі ж стилістичні ювелірні прикраси в українському стилі. Наприклад, це нитка або кілька ниток червоних калинових бус і такі ж сережки у формі калини. Важливе доповнення – українські вінки або обідки для волосся з польовими квітами.

У нас в інтернет-магазині «Хрестик» ви зможете купити плаття з українською вишивкою ручної роботи, вишите хрестиком, гладдю чи розшите бісером – від українських майстринь. Ми підберемо таке плаття з вишивкою, яке відмінно сяде по вашій фігурі і гарантуємо вам соковиту порцію чоловічої уваги.

Копіювання матеріалів з сайту "Хрестик" можливе тільки за згодою адміністрації!

Купити плаття з українською вишивкою

Цікаво знати