Вишиті сукні на замовлення від українських майстринь

Вишивка хрестом сукні

Вишита сукня – це відмінне вбрання для урочистих святкувань або таких подій як дівич-вечір, весілля, хрестини і т.д. Традиційне вбрання виділить Вас на тлі натовпу і внесе свій легкий настрій.
Багатство вишивки та українських орнаментів, допоможе вам виготовити по-справжньому унікальний предмет одягу, який не буде повторюватися більше ні в кого. Зараз на ринку можна зустріти дуже багато вишиванок та суконь з машинною вишивкою, але це «не те пальто», як кажуть у народі. Розмаїття орнаментів для вишивки хрестиком суконь просто переповнює інтернет-простір і ви можете вибрати будь-який, що сподобається.

Купити вишите плаття або вишити сукню своєї мрії самостійно?

В Україні є багато дівчат рукодільниць, у яких вишивка хрестом суконь викликає великий інтерес.
У деяких дівчат є бабусі чи мами, які можуть навчити цьому ремеслу, а багато з них зараз вчиться самотужки, переглядаючи в інтернеті різні майстер-класи з вишивки. Сучасні технології також не стоять на місці і для рукодільниць розробили спеціальні заготовки для вишивання хрестиком суконь з нанесеним малюнком орнаменту, або ж можна купити заготовку виробу зі вставками канви для вишивки.

Якщо ж ви хочете ексклюзивну модель вишитої сукні або певну тканину в її основі, тоді вам потрібно звернутися в ательє, де вам зроблять викрійки за вашими мірками, на яких можна вишивати, а потім вже зшивати їх в сукні.

Але якщо у вас не вистачає часу чи терпіння на таку копітку працю, як вишивка, то ви можете купити вишите плаття в інтернет-магазині або в роздрібних точках продажу.
Також можна замовити українську сукню вашої мрії у майстринь вишивальниць. Знайти майстриню, яка візьметься за замовлення, можна в соціальних мережах, наприклад, попередньо ознайомившись з її вишивками, або ж довіритися професіоналам і замовити вишивку на спеціалізованих сайтах.

Інтернет-магазин Krestik приймає замовлення на ручну вишивку, наші менеджери допоможуть вам визначитися з дизайном і візерунками для вишитих суконь. Також ми відповідаємо за якість нашої роботи і терміни виконання. Вишивка для нас – це життя і натхнення, а для вас – можливість купити вишите плаття в ексклюзивному виконанні.

Копіювання матеріалів з сайту "Хрестик" можливе тільки за згодою адміністрації!

Цікаво знати