Дрозд Марина

Дрозд Марина Олександрівна

Народилась: 25.05.1990 р. В м. Тюмень, Росія.

Проживаю: м. Львів.

Навчалась: «Київський Національний Університет Харчових Технологій» Факультет Економіки і менеджменту, спеціальність "Менеджмент Організацій".

З чого все починалось: З самого дитинства мені подобалось робити щось своїми руками. Будь це малювання, ліпка з глини чи пластиліну, вишивка чи кулінарія. Весь час це залишалось моїм хоббі, котрим я займалась у вільний від роботи час - на подарунки друзям і рідним. Поки одного разу я не вирішила змінити все у своєму житті.

Як напрямок я обрала розпис по текстилю ( футболки, реглани, кеди, палантини і багато іншого). Переглянула відео, розмалювала пробно декілька виробів (підбираючи свою техніку і правильні пензлики та фарби) і втілила в мрію свою мрію в реальність.

Зараз у нас з чоловіком невелика майстерня, де ми і розмальовуємо всі вироби, підбираємо нові малюнки, втілюємо в життя мрії :)

Надзвичайна краса Львова щодня підштовхує і надихає на створення все більш вишуканих і цікавих малюнків, для все більш складних і витончених технік.

Нами намальовано вже більше 200 виробів, які радують своїх володарів в усіх куточках світу: Латвії, Ізраїлі, Каліфорнії і звичайно ж по всій Україні.

     

Цікаво знати