Хочу вишивати на замовлення

Інтернет-магазин вишиванок та вишивки ручної роботи Krestik.kiev.ua запрошує до співпраці досвідчених і акуратних вишивальниць, які хочуть вишивати на замовлення.

Залишаючись на піку моди, вишивка для багатьох жінок (і навіть чоловіків) з звичайного захоплення перетворилася в шанс змінити офісний стілець на дійсно улюблену справу. Ви давно і з захватом вишиваєте? Хочете заробляти на своєму хобі, не піклуючись про те, як знайти покупця? Тоді вишивка на замовлення - це робота, про яку Ви мріяли.

Інтернет-магазин "Хрестик" забезпечить Вас, дорогі вишивальниці, роботою на дому і гарантує гідну оплату праці. Вишивати на замовлення для нас - це комфорт в спілкуванні з менеджерами і клієнтами, легкість в отриманні і відправці замовлення, а головне - простий спосіб робити гроші своїми руками.

Умови оформлення замовлення та оплати менеджер обговорить з Вами безпосередньо при постановці конкретної задачі.

Щоб вишивати на замовлення для інтернет-магазину "Хрестик", заповніть, будь ласка, форму:, що знаходиться нижче

(!) При заповненні форми обов'язково прикріпіть до неї приклади вишитих Вами робіт.

Ми раді почути Вашу думку - тому задавайте питання про «роботу вишивальниці на дому», «вишивці на замовлення», а також залишайте свої зауваження чи побажання в полі «Коментарі».
Отриману інформацію ми уважно вивчаємо і аналізуємо - щоб зробити наш сервіс максимально комфортним і зручним як для рукодільниць, так і клієнтів. Завдяки зворотному зв'язку з Вами, наші дорогі майстрині, ми зможемо визначити оптимальну остаточну ціну виробу і домовитися про умови виконання вишивки на замовлення. Після цього ми розмістимо вишиті Вами сорочку-вишиванку, плаття, картину, ікону і.т.п. на сайті Krestik.kiev.ua в розділі "Готові роботи".

! Інтернет-магазин "Хрестик" зацікавлений також у співпраці з дизайнерами інтер'єрів. Будемо щиро раді попрацювати з тими, чиї руки не люблять нудьги;) 

Форма "Хочу вишивати на замовлення"

Завантажте фото, файл або архів з прикладами робіт, бажано виворіт роботи (дозволені формати - gif, jpg, png, bmp, doc, docx, txt, rar, zip)

Цікаво знати