Блог

ФотоСхеми борщівських вишиванок у подарунок!

Схеми борщівських вишиванок у подарунок!

ДОБІРКА УНІКАЛЬНИХ СХЕМ ДЛЯ ВИШИВКИ БОРЩІВСЬКИХ СОРОЧОК!

Хочеш отримати ПОНАД 200 для створення борщівських вишиванок?

Черные мужские вышиванки Киев

Таємниця чорної вишиванки розкрита!

А тепер вслухайтеся - Чернігів, Чернівці, Черкаси починаються на "чер"! - це більше десяти відсотків. Зверніть увагу, у нашого звідного брата Росії, де обласних центрів під сотню, - на "чер" немає жодного! А ще у нас можна додати Чорнобиль - не область, звичайно, але як усіх переплюнув по чорному піару. Тепер далі - яка у нас земля? Чорнозем. Яке у нас море? Чорне. Яка у нас улюблена квітка? Чорнобрывець. Які у нас жінки? Чорняви.

песня про черную вышиванку

Пісня "Чорна вишиванка". Слова: Олександр Шевченка

Десять років горіла земля у людей під ногами.
Десять років стогнала земля від ворожих чобіт.
Десять років карпатське село вже не спало по ночах
Десять років чекало синів своїх біля воріт.

День вишиванки 2017 в Україні святкують 18 травня

КОЛИ В УКРАЇНІ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В 2017 РОЦІ?

Чи слід українцям впровадити звичку:
"КОЛИ НЕ ЗНАЄШ ЩО ОДЯГНУТИ - ОДЯГАЙ ВИШИВАНКУ"?

ФотоІгор Судак "Вишиванка для маугли"

Ігор Судак "Вишиванка для маугли"

- Ех, життя-то яка буде років через двісті! - мрійно сам собі вимовив вголос Холоденко. - Україна стане українською. Всі як один - у вишиванках. Усі говорять тільки на мове. Причому, у межах колишнього СРСР, тільки вже із столицею - у Львові. Україна - від Чорного моря і до Білого. Від Хабаровська до Бухаресту. Москалі згадають свої корені, що воны з Києва, і перейдуть на мову. Оце житуха почнеться! Одно погано. Роки. Не побачу я цього щастя. Не живуть люди стільки років.

Крестильные наборы с вышивкой для девочек и мальчиков

Вишиті хрестильні набори для дітей ручної роботи

Наряд, в якій хреститимуть вашого малюка, - особливий, оскільки хрестини -чрезвычайно важливий етап як для дитинчати, так і для його батьків. Цей обряд вимагає ретельної підготовки, до якої треба підійти з усією відповідальністю, щоб дотриматися усіх правил і давніх традицій.

День вишиванки в Україні святкують в четвер 18 травня 2017

КОЛИ В УКРАЇНІ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В 2017 РОЦІ?

Сьогодні День вишиванки хоч і не офіційне свято, але вже міжнародне й має чітку ціль – культурне відродження та збереження народних традицій конкретно в створенні вишитого одягу та його носіння повсякденно та на свята.

Крыжмо

Що таке крижма? Як обрати і купити крижмe для хрещення?

Крижма – це нова біла пелюшка, полотно, рушник, який використовується при хрещенні і символізує чистоту і безгріховність. Купити крижму – обов’язок хрещеної мами, вона приносить його до храму, приймає в цю крижму з купелі дитину і тримає у ній немовля, поки триває церемонія хрещення.

вишивка на замовлення

Вишивка на замовлення, вартість і терміни виконання

Вишивка – це особливий вид творчості, неспішний і вдумливий. Тут автор працює не фарбами, а нитками різних кольорів і відтінків та голкою.
Ретельний підбір ниток для вишивання дозволяє найбільш тонко і чуттєво передати в картинах легкі й пухнасті хмари, блиск снігу, сонячні відблиски на морських хвилях або червоний захід сонця.

квіти в українському віночку

Український вінок як оберіг, вікові віночки та їх види

Український вінок з давніх часів був обов'язковим елементом на додаток до національного українського костюма. Він вважався символом довговічної любові і нескінченності роду.  Для українки вінок символізував дівочу красу і честь. Наші давні предки вважали, що навколишній світ вони сприймають саме головою і можуть на нього вплинути.

Цікаво знати