Вишивка на замовлення

Дорогі клієнти!

У нашому інтернет-магазині вишиванок «Хрестик» Ви можете не тільки купити або замовити одяг українського виробника, по достоїнству оцінити хенд-мейд творчість українських вишивальниць, а й знайти свого особистого ангела-хранителя в вигляді сорочки-вишиванки, вишитої сукні, картини або ікони. Колектив нашого проекту вірить, що речі, створені з любов'ю, оберігають від бід, захищають і підтримують у важку хвилину. Саме тому ми співпрацюємо тільки з найкращими українськими рукодільницями - і можемо гарантувати якість виробу, своєчасність виконання замовлення, комфорт в оплаті і доставці товару.

Якщо Ви хочете, щоб наші майстрині вишили Вам на замовлення сорочку-талісман для батька чи матері, сина чи дочки, чоловіка, друга/подруги, або ж створили вишиту картину або ікону - звертайтеся до нас, і ми з радістю візьмемося за Ваше замовлення. Про час виконання замовлення і вартість вишитої продукції ми докладніше розповіли в статті

Наші майстрині здатні втілити в життя будь-яку Вашу творчу ідею. Ми вишиємо під замовлення як орнаменти з наборів провідних виробників товарів для рукоділля, так і схеми, розроблені на основі обраних Вами картинок або фотографій.

У роботі ми використовуємо тільки фірмові французькі і німецькі матеріали, а для оформлення картин, ікон підбір паспарту і рам здійснює професійний майстер. Всі вишиті вироби на замовлення - виключно ручна робота, що робить наші товари унікальними. І навіть якщо візерунок вишивки може повторитися (в разі використання готових наборів), то оформлення завжди буде різним: наприклад, якщо картина "Місяць" вишита вже для другого замовника, ми оформляємо її в іншу раму, багет.
 
За бажанням, ми також можемо інформувати Вас про хід роботи (стадії виконання, витратні матеріали тощо).

 

Якщо Ви готові зробити своє замовлення, заповніть форму:

Форма "Хочу замовити вишивку"

Цікаво знати