Жіночі вишиванки

На сайті Krestik.kiev.ua ми пропонуємо широкий вибір жіночих вишиванок, також Ви маєте змогу зробити індивідуальне замовлення - замовити вишиванку у наших майстринь.

Телефонуйте й дізнавайтеся подробиці, у нас постійно оновлюється асортимент, і часто ми не встигаємо виставляти на сайті весь товар чи оновлювати статуси про наявність виробів. Наш менеджер з радістю поспілкується з Вами і продемонструє варіанти, які задовільнять Ваші уподобання та підійдуть по розміру.

Всі
Всі
Всі
Всі

Жіноча вишиванка – чудовий подарунок

Жіноча вишиванка – чудовий подарунок родичці, подрузі, колезі і, звісно, це незамінна річ у власному гардеробі. І Ви знаєте про це, якщо відвідуєте сайт Krestik.kiev.ua. В сучасній Україні вишиванка – родзинка будь-якого стилю – від повсякденного до авангарду. Не знаєте, якою обновкою порадувати себе чи що подарувати жінці – спробуйте придбати жіночу вишиванку. Така річ завжди актуальна.

Де замовити чи купити жіночу вишиванку?

Існує безліч місць і сайтів, де можна придбати вишиванку для жінки, чоловічу вишиванку, дитячу і навіть для улюбленої ляльки. Українські вишиванки різноманітні за стилем, ціною та якістю. Чим же ж цікаві наші жіночі вишиті сорочки?

У розділі «жіноча вишиванка» – переважно вироби ручної роботи, над ними трудилися майстрині зі всієї України. У нас Ви знайдете і традиційну українську жіночу вишиванку з відомими узорами і покроєм, й ексклюзивну авторську вишиванку ручної роботи, в якій сміливо поєднані старовинні техніки з сучасним підходом. Жіноча чорна вишиванка, вишиванки на шифоні – взірці таких робіт.

Жіночі вишиті сорочки в нашому інтернет-магазині "Хрестик" – це завжди висока якість і доступна ціна. Вони різняться і технікою виконання, і трудомісткістю. Вражає багатий вибір матеріалів як для виготовлення самої сорочки-вишиванки(льон, полотно, шифон та інші), так і для вишивки та мережки (крім ниток – бісер, люрекс, мереживо).

В случае, когда женская вышиванка нужна не срочно, то мы вышьем ее под заказ. Выполнение вышиванок на заказ  - это преимущественно ручная работа, на выполнение которой уходит 1 месяц и более - все зависит от объема вышивки на сорочке и наличия свободных мастеров, которые готовы взяться за заказ.

Если Вы сомневаетесь в своем выборе – свяжитесь с нашим менеджером. Мы ответим на все вопросы об интересующих Вас моделях женских украинских вышиванок и поможем подобрать то, что нужно именно Вам.  Наш ассортимент пополняется непрерывно, и, возможно, Вашей покупкой станет новинка - украинская вышитая сорочка, даже не успевшая появиться на сайте.

Цікаво знати