Місія

Про проект

Krestik.kiev.ua - інтернет-магазин вишиванок, вишивки ручної роботи та інших українських рукотворів. На нашому сайті Ви можете купити вишиванку, продати вишивку, зроблену вручну, порівняти свої роботи з представленими в каталозі і навіть пошукати натхнення!

Крім того, у Вас є шанс перетворити своє хобі в щось більше, ніж просто захоплення. Адже мета нашого проекту - допомогти майстру або майстрині знайти свого замовника, а покупцеві вишитої сорочки, сукні або костюма в українському стилі, вишитої ікони або картини - свій товар. Купити вишиванку в Інтернеті або знайти майданчик, де продати вишивку, здавалося б, нескладно, але тільки в магазині "Хрестик" Ви знайдете неповторну душевну атмосферу і комфорт у співпраці на всіх етапах виконання замовлення або продажу вироби!

В Україні надзвичайно багато талановитих рукодільниць, які працюють в техніці вишивки хрестом, гладдю, бісером ... Для більшості з них вишивка - це те, що прийнято називати віддушиною, можливість віддати данину традиціям і бути на хвилі моди, особистий внесок в історію. Але досягнувши високого рівня виконання і накопичивши багаж готових робіт, вишивальниці часто замислюються про те, як зробити своє задоволення прибутковим. І саме в інтернет-магазині "Хрестик" майстрині, що вишивають з душею, отримують можливість перетворити свою працю в дохід.

Як купити вишиванку в Інтернеті або де продати вишивку? 

Завдяки сайту Krestik.kiev.ua Ви можете легко купити в Інтернеті вишиванку або продати вишивку - в будь-який час, в будь-якому місці і без клопоту!

Дорогі рукодільниці, наш проект створений для Вас і покликаний полегшити Ваше життя! Наші менеджери візьмуть на себе спілкування з клієнтом, оформлення замовлення і розміщення Вашого виробу на продаж. Вам же залишиться тільки робити те, що Ви любите, і отримувати за це гідну винагороду. За допомогою нашого сайту Ви продасте вишиті Вами картини, ікони, сукні, сорочки-вишиванки або будь-які інші вишиті вручну роботи.

Дорогі покупці, в інтернет-магазині "Хрестик" Ви можете купити не тільки готову вишиванку від обдарованих українських вишивальниць, а й особисто замовити вишивку у наших майстринь, порадувавши себе і своїх близьких унікальними виробами ручної роботи.

Щоб стати учасником проекту, виберіть, будь ласка, товар який Вас цікавить і зв'яжіться з нами.

Напевно багато умільців, перш ніж знайти постійних клієнтів, часто замислюються про те, де продати вишивку, створену своїми руками. В інтернет-магазині "Хрестик" майстрині з будь-яких регіонів України можуть виставити свою вишивку на продаж або запропонувати свої послуги вишивальниці.

Покупцям же наші досвідчені менеджери допоможуть вибрати і купити вишиванку чи будь-який інше вишитий виріб і професійно проконсультують на всіх етапах здійснення покупки: від оформлення замовлення до оплати і доставки.

Перед розміщенням на сайті всі роботи проходять перевірку. Редакція залишає за собою право відмовити в розміщенні робіт в галереї будь-якому авторові без пояснення причин.

Майстриням Покупцям

Цікаво знати