Парні вишиванки

Всі
Всі
Всі
Всі

Вишиванка. Купити. Київ. Недорого. Парна вишивка хрестиком - Шукають всюди, а знаходять у нас!

У кожній країні парні вишиванки комплекти - відмінний подарунок молодятам до весілля або подружжю до їх річниці. Але саме у Україні кращий парний подарунок - традиційна вишиванка хрестиком, виконана в єдиному стилі, з ідентичним або гармонійним поєднанням кольорів і орнаментів, от уже століття передається від предків до нащадків разом з вірою в добро і процвітання, з бажанням захистити нас від усього недоброго. В основі представленої колекції - парні вишиті сорочки чоловічі та жіночі з різними варіантами ромбічних орнаментів - найдавніших символів родючості і гармонії з характерним регіональними колоритом. Вважати покупку парних вишиванок традицією або новим віянням - вирішуйте самі. А магазин «Хрестик» в будь-якому випадку з задоволенням організує доставку парної вишиванки до Києва. Недорого. Як і по всій Україні. Зв'яжіться з нашими менеджерами і обговоріть деталі.

Парна вишиванка - спосіб купити вишиванку недорого? Не спрощуйте!

Парна вишиванка - це незмірно більше, ніж простий і нехитрий спосіб купити вишиванку недорого для двох цінителів народного прикладного мистецтва. (Хоча, порівнявши ціни на поодинокі чоловічі та жіночі вишиванки такої ж якості, іноді можна подумати і так.) Але якщо Ви хоча б побіжно оціните різноманітність крою, кольорів і орнаментів нашої вишивки, то зрозумієте, наскільки неординарно і привабливо виглядає пара в вишитих українських сорочках, виконаних в одному стилі і як гармонійно вони доповнюють один одного. Саме тому наші майстрині з такою втіхою і натхненням створюють парні комплекти і дійсно продають такі вишиванки чоловічі і жіночі недорого, тому що майже всі наші вишиванки ручної роботи.

Зрозуміло, готові недорогі вишиванки купити простіше, але якщо потрібна ексклюзивна авторська парна вишиванка хрестиком, Ви можете замовити свій варіант. Зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть відшукати досвідчену та акуратну майстриню, готову з задоволенням взятися за цю роботу і створити для Вас або Ваших близьких авторські вишиванки недорого. Але пам'ятайте, вишивка - процес трудомісткий і кропіткий, тому, з поваги до своїх почуттів, значущості події і чужої майстерності, подбайте про замовлення завчасно. Обов'язково додайте до терміну виконання термін, необхідний для доставки вишиванки до Києва. Недорого варто проявити завбачливість, а в результаті - стильний наряд пари неодмінно порадує рідних і друзів. Тільки не забудьте дати адресу інтернет-магазину "Хрестик" всім, хто запитає: «Де ж Вам вдалося такі розкішні і недорогі вишиванки купити».

Цікаво знати