Ексклюзивні вишиванки

 

Українські бренди

Новинки

Купити вишиванку ручної роботи або замовити вишивку

Інтернет-магазин «Хрестик» - це чудовий шанс для наших клієнтів купити вишиванку оригінальну, в традиційному стилі або замовити вишивку, здатну підкреслити індивідуальність і тонкий смак її власника.

Сьогодні багато хто з нас гостро відчувають себе українцями, асоціюють себе з духом і традиціями нашої землі. Вишита сорочка-вишиванка здавна є гордістю і символом української культури, втіленням працьовитої і сонячної вдачі нашого народу. Створюючи свої вишиті роботи в такий непростий час, і навіть в умовах війни, наші майстрині не просто прагнуть зміцнити зв'язок між поколіннями, зробити свій посильний внесок в історію, а й своїми руками творять одяг, що стає для Вас оберегом, талісманом і просто надійним союзником по життю.

Останнім часом не тільки прості українці, а й українська еліта, політикум з гордістю носять вишиванки, а українські дизайнери все частіше звертають свою увагу на традиції наших предків. Вишиванка не тільки повертається до життя у вигляді буденного вбрання, але і займає своє почесне місце як святковий костюм, одяг для особливих випадків.

Ви можете купити вишиванку в нашому інтернет-магазині "Хрестик" або замовити у нас чоловічу, жіночу, а також дитячу сорочку-вишиванку високої якості, вишиту вручну, а також одяг українських брендів - і зробити таким чином ексклюзивний подарунок своїм близьким або колегам, або ж надати жест гостинності родичам, партнерам по бізнесу або друзям з зарубіжжя.

Переваги покупки в інтернет-магазині «Хрестик»:
 

Якщо Ви хочете замовити вишивку в подарунок або бажаєте купити вишиванку для себе - ласкаво просимо
в інтернет-магазин «Хрестик», в розділ «Вишиванки». Наші консультанти завжди готові
допомогти Вам з вибором товару, підказати, як і де можна купити вишиванку від наших рукодільниць в Києві, як оформити замовлення або оплатити товар, а також узгодять терміни доставки.

 

Будьте по-справжньому яскравими в українських вишиванках
ручної роботи. Приємних Вам покупок!

далі...
далі...
сховати...

Цікаво знати