Українські сукні

Де купити українську сукню?

Інтернет-магазин "Хрестик" пропонує Вам купити сукню з вишивкою – зробіть вибір на нашому сайті!  

Всі
Всі
Всі
Всі

Підбір візерунків, тканини і моделей для українських вишитих суконь

Стилістична українська вишивка, здатна повністю змінити трикотажне плаття і зробити його особливим і чарівним. Будь-яку сукню ми можемо пошити і вишити за вашими індивідуальними мірками і з урахуванням всіх побажань, які стосуються кольору, узору і моделі. Наші фахівці підберуть і запропонують вам купити українське плаття з таким кроєм, який зможе підкреслити переваги вашої фігури і згладити недоліки. Також ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання і дати слушну пораду.

Ручну вишивку українських суконь на замовлення, виконують народні майстрині з усіх регіонів України з великим досвідом роботи. У наших майстринь вже чітко відточені всі техніки вишивки: рахунковий хрест, лічильна гладь, гладь, низинка і різні види мережок, навіть самі складні. Також в асортименті нашого інтернет-магазину ви зможете вибрати і купити плаття з вишивкою на машинці, їх вартість звичайно ж буде дешевше, але якість виконання залишиться відмінною.  

Особливо красиво і неповторно виглядають вироби, виконані в змішаних техніках з використанням індивідуально розроблених візерунків. Матеріали, які ми використовуємо для виготовлення українських суконь - це переважно льон різних забарвлень і домоткане полотно білого кольору. Такі матеріали кращі завдяки своїй натуральності та мають високу якість. Яскраві кольори роблять вишивку барвистою, а мікс різних орнаментів, що прикрашають українські вишиті сукні, зроблять кожну модель неповторною і унікальною. У нас ви можете купити українські сукні з класичною червоно-чорною вишивкою або вишивкою в блакитних тонах з геометричними і квітковими орнаментами. Також є чорні українські сукні з білою або червоною вишивкою та сукні з багатобарвною вишивкою - кожній україночці ми обов'язково підберемо найкрасивіше плаття вишиванку.  

Навіть не дивлячись на фасон сукні і його крій, вишивка вносить в українське вишите плаття тонку гармонію, і одягаючи таке вбрання ваш настрій завжди буде вібрувати на найвищих частотах. Якщо у вас ще немає шикарної традиційної сукні, то зателефонуйте або напишіть нам, і ви зможете купити плаття з вишивкою швидко і радісно!

Цікаво знати