Текстиль з вишивкою

Вишивка на текстилі – оригінальня й самобутня прикраса інтер'єру

Цінні сімейні обереги й реліквії ‒ рушники, подушки, серветки, скатертини. Вишивка прикрашала найважливіші для людей речі, які було заведено передавати у спедок із покоління в покоління.

Всі
Всі
Всі
Всі

Художню вишивку гладдю і вишивку хрестиком не дарма називають одним з найбільш старовинних видів прикладного мистецтва: колись всі дівчата і жінки займалися цією витонченою і елегантною роботою. Разом з тим, вона була і дуже трудомісткою, адже на створення вишитих виробів йшли місяці, а деколи навіть роки.

Вишивка серветок, подушок, рушників і іншого текстилю: шедевральність в кожному стежці.  

Нинішній час приголомшливо поєднує в собі тотальну машинізацію і прагнення до унікальних витворів людських рук. Втомившись від шаленої швидкості життя, люди намагаються зробити свої будинки максимально затишними та комфортними. Ось чому знову так цінуються речі ручної роботи. Вишивка хрестиком на текстильних виробах виглядає благородно, вишукано і красиво практично в будь-якій обстановці. Головне - підібрати виріб за кольором, настроєм і стилем.

А вибір виробів, за допомогою яких можна чудово прикрасити і навіть оригінально перетворити свій будинок, дуже великий:
• серветки з вишивкою хрестиком, доповнені тематичними панно або картинами, зроблять затишну атмосферу і стануть своєрідною родзинкою для оформлення спальні, кухні, передпокою або вітальні в стилі кантрі;
• вишиті подушки (наволочки) і ковдри будуть незамінним елементом дизайну в етно-стилі;
• приголомшливі яскраві малюнки та візерунки, що прикрашають прихватки, фартухи, серветки, скатертини - вишивки на кухонному текстилі можуть чудово прикрасити кухню, надавши їй національного колориту і символічної вишуканості;
• вишивкою прикрашають не тільки складні шедеври, а й різні дрібнички або домашні аксесуари, які допоможуть у створенні загальної стилістичної концепції.

Як вибрати текстильну прикрасу для інтер'єру?

Ручна вишивка - дуже копітка робота, що вимагає майстерності, терпіння, знань і душевної віддачі. Якщо ви вирішили придбати для свого житла текстильні вироби - подушки, скатертини, серветки з вишивкою хрестиком, то при виборі орнаменту і кольору враховуйте загальну стилістику кімнати, вигляд будинку в цілому, ваше бачення ролі цього витвору в інтер'єрі, його призначення і т. д.

Де можна знайти і купити вишиті подушки, наволочки, серветки і інший текстиль?

Витончені аксесуари і текстильні вироби з ручною вишивкою, які прикрасять ваш інтер'єр або стануть чудовим подарунком і особливим знаком уваги, можна купити в магазині «Хрестик» (Київ, Україна). Зайшовши на сайт магазину вишивки "Хрестик" ви зможете ознайомитися в деталях з роботами майстринь: вишивка серветок (включаючи і Великодні вироби), скатертин, наволочок, вишивка подушок - всі вироби можна розглянути і купити, якщо вони на сьогоднішній день є в наявності, або замовити їх виготовлення. Прикрасьте свій будинок прекрасною вишивкою ручної роботи!

Цікаво знати