Хрестильні набори

Набори для хрещення дівчаток й хлопчиків

Шановні покупці! Спеціально для ваших діточок або майбутніх хрестників, ми виготовили хрестильні набори ручної роботи із домотканого полотна й натуральному вибіленому льоні. Всі комплекти прикрашені вишивкою й кружевом - дитинка в такому одязі виглядає просто неймовірно чарівно.

Всі
Всі
Всі
Всі

У чому перевага наборів для хрещення від магазину "Хрестик"?

  1. Турбота про комфорт і здоров'я Вашого малюка - тому що ми використовуємо для виготовлення тільки натуральне домоткане полотно або льон, а також 100% бавовняні нитки DMC (Франція).
  2. Ексклюзив і якість - тому, що виключно ручна вишивка в техніці лічильна гладь або невеликий рахунковий хрестик.
  3. Практичність - тому, що використовувати комплект можна потім ще багато разів - хрестинну сорочку можна одягати, як Вишиваночку, а Крижму-конверт використовувати, як пелюшку після купання або оберіг в коляску.
  4. Ніжність - тому, що кожен комплект прикрашений нарядними рюшами, які дуже зворушливо виглядають на наборах для хрещення.

Комплектація набору для хрещення - базова та додаткова.

Зазвичай комплекти складаються з хрестильної сорочки і крижми для хрещення дитини. Також додатково може входити головний убір - шапочка або повʼязочка на голову. Всі вироби в комплекті, оформлені в українському стилі з вишивкою хрестом або лічильної гладдю і звичайно ж прикрашені мереживом. У деяких випадках комплектація набору, може бути здійснена шляхом підбору хрестильної сорочки і крижми окремо, з урахуванням ваших побажань. Наприклад, можна взяти просто біленьку мереживну крижму і підібрати до неї сорочечку з вишивкою або навпаки.

Всі наші хрестильні комплекти розраховані на діток до 1 року.

Підібрати набори для хрещення можна для самих маленьких крихіток одномісячних, так і для діток до 1 рочку, тому всі крижми в наборах з капюшоном, щоб можна було обернути дитинку повністю і їй було затишно і не холодно. Якщо вам потрібен наборчик для дітей трошки старших, то можна вишити його на замовлення і туди зазвичай входять штанці і сорочечка + крижма.

Хто повинен купувати набір для хрещення дитини?

Згідно народних традицій, майбутня хрещена мама зобов'язана подбати про те, щоб підготувати одяг для хрещення - купити хрестинний набір для дитинки. Але в нашому сучасному світі, багато мам діток хочуть також взяти участь у виборі набору для хрещення, адже їм дуже хочеться, щоб комплект для обряду «Таїнства хрещення» був найкрасивішим і ніжним в цей знаменний і важливий день.

В інтернет-магазині Хрестик, Ви можете купити хрестильні набори для хлопчиків і дівчаток з вишивкою ручної роботи. Вишиті хрестильні комплекти виконуються нашими майстринями з усієї України, дуже талановитими і з золотими ручками. Ми можемо виконати ексклюзивний хрестинний набір на замовлення і вишити на ньому ім'я дитинки або ініціали або дату народження або все, що ви побажаєте! Ласкаво просимо і приємних покупок!

Цікаво знати