Вишиванка для хлопчика

Національний костюм - знову більше, ніж стиль, тим паче, ніж мода, він - невід’ємна частина життя українців. Дитяча хлопчача вишиванка стане приємним та завжди актуальним подарунком для Ваших малюків. У нашому магазині "Хрестик" Вам допоможуть купити дитячу вишиванку для хлопчика на Ваш смак.

Всі
Всі
Всі
Всі

Дитячі українські костюми для свят і буднів.

Дітям до вподоби зручний одяг з насиченими, чистими барвами, а вишиванка – чудовий варіант для хлопчика будь-якого віку. Адже дитячі українські костюми відрізняються вільним кроєм, яскравою і різноманітною вишивкою та використанням натуральних матеріалів: льону, домотканого полотна, бавовни. Ошатний, святковий вигляд вишитої сорочки для хлопчика вдало поєднується з міцністю матеріалу.

Згадаймо, наші предки вірили, що дитячі вишиванки для хлопчиків – оберіг, здатний захистити від нещастя і підтримати дух дитини у важкий момент. І зараз у вишитих сорочках, які ми пропонуємо на Ваш вибір, переважають яскраві кольори й архаїчні захисні знаки – ромби, хрести та зірки. Любителі рослинних орнаментів і символіки також знайдуть свій неповторний варіант, майстерно виконаний з якісних матеріалів. 

Українська вишиванка для хлопчика красою барв та орнаментів даруватиме радісні емоції Вашому малюкові і всім оточуючим. Надзвичайно гарно виглядають однакові парні вишиванки – наприклад, чоловіча вишиванка у тата і дитяча вишиванка у сина.

Купити вишиванку для хлопчика у нас – просто й зручно.

У нашому магазині ми пропонуємо широкий асортимент вишиванок дитячих на будь-який смак. Тут Ви зможете придбати недорого вишиту сорочку для хлопчика, яку він носитиме не один рік.

Зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть Вам визначитися з розмірами, ознайомлять з асортиментом, який постійно оновлюється. У нашому магазині Ви зможете купити вишиванку для хлопчика, яка сподобається Вам і дитині, за доступною ціною. Якщо у Вас є час (не менше місяця), дитячі вишиванки для хлопчиків можна виготовити на замовлення. Варто врахувати, що ціну і термін виконання Вашого замовлення визначать індивідуально, в залежності від трудомісткості роботи і зайнятості майстринь.

Сподіваємося, Ви переконаєтеся, що в інтернет-магазині «Хрестик» вишиванки дитячі купити недорого легше, ніж здається. А всіх, хто сумнівається, відправляйте на krestik.kiev.ua. Ми готові допомогти Вам купити дитячу вишиванку для дівчинки чи для хлопчика і полюбити український національний костюм.

Цікаво знати