Крижма для хрещення

Шановні майбутні хресні батьки!

 

Запрошуємо Вас, вибрати святковий одяг для хрещення - крижму для хрещення дитини, вишиту сорочечку або хрестильний набір для дитини.

Всі
Всі
Всі
Всі

К сожалению, по Вашему запросу ничего не найдено.

 

У наш час достаток моделей хрестильних наборів неймовірно радує око. Ви можете купити Крижми на натуральному домотканому полотні або ж трикотажну Крижму у виготовленні якої використовуються такі матеріали як: інтерлок (100% бавовна), атлас, велюр, кулір (натуральна бавовна), махра, міткаль і багато інших натуральних матеріалів, які нешкідливі для діток і в той же час ошатні, міцні і практичні в користуванні.

Наші клієнти, особливо шанують цінують Крижми ручної роботи з вишивкою на домотканому полотні!

Практичність Крижми, часто грає важливу роль, тому що згідно з давніх повір'їв, Крижми як оберіг рекомендують використовувати в побуті частіше, як ковдрочку, покривальце або простирадло в ліжечку дитини або в дитячій колясці - вона оберігає малюка від "злого ока". Тому уважні і турботливі хресні воліють купити Крижми для хрещення на натуральній основі і щоб прикраси лише гармонійно доповнювали її, але не заважали затишку малюка.

Наші Крижми для хрещення прикрашені атласними і гіпюровими рюшами, вишивкою в різних техніках (рахунковий хрестик, гладь, лічильна гладь, бісер), стразами, квіточками з атласних стрічок. Капюшон часто може бути прикрашений вишитим хрестиком або ангелятами, квіточками, орнаментом. До будь-якої Крижми Ви можете підібрати кофтинку з вишивкою ручної роботи або ж хрестинну сорочечку, яка трохи довше сорочечки. Також ми можемо вишити на замовлення будь-який хрестинний набір зі спідницею або штанцями під памперс.

Для того, що б купити Крижми для дівчинки або хлопчика або ж замовити вишивку унікального хрестильного набору, Вам необхідно просто зв'язатися з нами будь-яким зручним способом - за допомогою форми замовлення або ж написати нам на адресу електронної пошти: ok.krestik@gmail.com.

Цікаво знати