Вишивка на замовлення, вартість і терміни виконання

Вишивка – це особливий вид творчості, неспішний і вдумливий. Тут автор працює не фарбами, а нитками різних кольорів і відтінків та голкою.
Ретельний підбір ниток для вишивання дозволяє найбільш тонко і чуттєво передати в картинах легкі й пухнасті хмари, блиск снігу, сонячні відблиски на морських хвилях або червоний захід сонця.

Буває, що майстриня вишиває картину кілька місяців, наповнюючи її своїми почуттями і енергією. Картини від цього виходять ще більш теплими, м'якими і по-справжньому домашніми.

Термін виконання замовлення багато в чому залежить від складності вишивки, і необхідно врахувати наступні фактори:

- розмір канви для вишивання (чим дрібніше тканина, тим складніше і повільніше вишивається);

- число хрестиків у вишивці (повністю або частково зашита робота);

- кількість кольорів і відтінків у роботі;

- колір канви (адже на темній основі вишивати складніше);

- розкид хрестиків за схемою (буває багато одиночних хрестиків і це уповільнює процес вишивки);

- складність схеми (часта зміна кольорів у вишивці, велика кількість квітів на квадрат зі 100 хрестиків, багатошаровість схеми).

Важливо відзначити, що на розробку і вишивання на замовлення ексклюзивних робіт йде чимало часу (від місяця до двох), адже до вишивки роботи додається час на розробку схеми, підбір канви і ниток для вишивання. Якщо Ви хочете, щоб по Вашій картинці або фото була вишита робота, то необхідно прикріпити її до форми замовлення.

Вишивка на замовлення з готового набору буде займати менше часу і відповідно буде дешевшою, ніж вишивка за індивідуальним побажанням.

Остаточна ціна роботи визначається за такими критеріями:

- розмір роботи без рами;

- розмір роботи в рамі;

- вартість використовуваних у вишивці матеріалів;

- час на вишивання (якщо замовлення термінове, то додаткова вартість за терміновість);

- робота групи рукодільниць над вишивкою;

- додаткове використання у вишивці стібків (викладна нитка, гладь, лічильна гладь, бісер, Back stitch, шнури, стрічки, французькі вузлики і т.д.);

- розробка схеми для вишивки.

Вишиті картини ручної роботи – відмінні подарунки та прикраси для дому та офісу.

Картини вишиті хрестом, гладдю, бісером, гобелени – це ексклюзивні подарунки, здатні прикрасити будь-який будинок, кімнату або офіс. Вишукані вишиті картини або вишиванки – це відмінні подарунки до будь-якого свята, чи то день народження, хрестини, Новий рік, чи Різдво. Якщо ви хочете порадувати і здивувати своїх рідних і близьких – купіть вишивку ручної роботи. У нашому каталозі ви можете переглянути всі вишивки, які є у продажу. До кожної вишитої роботи ви знайдете докладний опис і вартість, що допоможе вам у прийнятті рішення про покупку.

Всім любителям рукоділля бажаємо вдало купити або замовити вишивку на нашому сайті Krestik.kiev.ua!

Копіювання матеріалів з сайту "Хрестик" можливе тільки за згодою адміністрації!

Цікаво знати