Українські бренди

Шановні клиієнти! Замовлення одягу із розділу "Українські бренди" можливе по повній оплаті на карту ПриватБанку, доставка здійснюється Новою поштою протягом 1-3 робочих днів.

Всі
Всі
Всі
Всі

Вибухова хвиля бренду «Україна», або чому одяг в українському стилі підкорив світ?

Справжня мода повинна тонко відчувати і відображати в своїх віяннях і тенденціях все, що відбувається в світі. Події останнього часу перевернули свідомість і світогляд не тільки жителів нашої країни, адже одяг з українською символікою (або національною) перетворився в глобальний тренд у всьому цивілізованому світі. Більш того, одяг в українському стилі сьогодні - це цілий окремий напрямок в моді багатьох країн: люди по всьому світу таким чином підкреслюють свою громадянську позицію і демонструють любов до України.

Іноземні та українські бренди одягу: що вибрати?

Етнічний стиль, як і класичний, насправді не виходив з моди ніколи. Найзнаменитіші дизайнери і гуру модного світу сьогодні черпають натхнення в різній і багатій культурі наших предків. Vogue присвячує оду вишиванкам і називає їх must-have цього року, Валентино випускає весняну колекцію прекрасних платтів і одягу з українською символікою, а також - вишитих пальто. Багато знаменитостей: актори, співаки, музиканти, політичні діячі з задоволенням носять одяг в українському стилі.

Зрозуміло, далеко не кожен може собі дозволити настільки дорогі речі. Але ж зовсім і необов'язково купувати їх у заморських дизайнерів, тим більше, що одяг українського виробництва приємно здивує вас не тільки ціною, але і відмінною якістю, і оригінальністю, і повною душевною віддачею майстрів.

Український одяг: поєднання вікових традицій і сучасності

Сам по собі національний український одяг втілює всю багатогранність історії, культури та традицій нашої країни. А завдяки роботі дизайнерів, вікові символи переносяться на сучасні матеріали, і створюються нові і нові фасони відповідно до актуальних модних тенденцій.

Так, ви зможете завжди залишатися вірними своїй позиції або стилю, вибираючи одяг українського виробництва:
• якщо захочете придбати справжній оберіг, замовте стильну сорочку-вишиванку (майстри роблять їх, вкладаючи за допомогою візерунка і орнаменту особливий священний сенс і значення). Сьогодні можна купити і футболку вишиванку - для тих, хто бажає носити одяг з етнічними елементами в спортивному або випадковому стилі;
• український жіночий одяг рясніє всілякими цікавими пропозиціями - любительки народного стилю зможуть підібрати собі різні варіанти вишитих костюмів, суконь, сорочок, спідниць та інших елементів гардеробу, які будуть доречні абсолютно в будь-якому стилі - від повсякденного до урочистого;
• українські бренди одягу пропонують речі і для чоловіків, і для дітей. Також образ можна доповнити аксесуарами у відповідному стилі.

Як і де можна купити одяг українських виробників?

Сьогодні купити український одяг можна, відвідавши наші магазини в центрі Києва, або зробивши замовлення онлайн через інтернет-магазин на сайті. Зверніться до менеджерів, і вони допоможуть вам підібрати потрібний розмір, фасон або необхідну символіку вишивки.

Українські бренди одягу - речі, створені золотими руками майстринь, які вкладають в свої творіння частинку душі і величезну кількість любові.

Цікаво знати