Вишивка немовлятам

Всі
Всі
Всі
Всі

Вишивка немовлятам в подарунок – перші вишиванки для малюків з вишивкою ручної роботи від майстринь з України

Бажаєте придбати якісний одяг з вишивкою в національному стилі для Вашого малюка?
Пропонуємо Вашій увазі вишивки для немовлят як ручної, так і машинної роботи. У нас можна замовити дитячі сорочечки, набори для хрещення, вишиті різноманітними орнаментами.

Вишивка для малюків як елемент виховання

Дитина повинна зростати у гармонійному середовищі, де шанують національні традиції. Любов до рідного краю, мови, культури зароджується у юному віці. У дитини не має виникати питання, яка мова для неї рідна. Українська, й іншої бути не повинно. Вишиванка – наш національний бренд. Іноземці впізнають вишиванку та усвідомлюють, що це витвір багатої української культури. Придбавши вишивку для малюків, Ви культивуватимете у дітях любов до всього українського, сприятимете становленню справжніх патріотів.

Вишивка немовлятам: на що звернути увагу і як вибрати?

Вишивка немовлятам, представлена у нашому інтернет-магазині вишиванок "Хрестик", не тільки красива й розмаїта, але й комфортна для тіла. В ній малюк почуватиме себе зручно, не буде часто плакати й вередувати. На сайті можна вибрати матеріал та колір ниток, якими буде вишитий узор. Ви маєте змогу обрати лляну чи бавовняну тканину, на якій буде вишитий узор. Нитки використовуються шовкові чи французькі бавовняні ДМС. Можна замовити як однотонний малюнок, так і з поєднанням кількох барв. Дуже вдало виглядає дитяча сорочечка з червоно-чорною вишивкою чи синьо-голубою. Ефектні узори створюються з використанням блакитних і зелених ниток. 

У нашому магазині Ви знайдете вишивки для хрещення дитини – набори для хрещення чи просто хрестильні сорочки різної довжини. Це також можуть бути різноманітні костюмчики з тонкої тканини для сорочок чи натурального домотканого полотна, вишиті різними барвами. Вишитий хрест внизу дитячої сорочечки означає, що вона спеціально призначена для хрещення дитини. На крижмі для хрещення також часто вишивають православний хрест. У такій вишивці немовлятам буде комфортно протягом всього процесу хрещення.

Одяг з вишивкою в подарунок немовляті

Якщо у Вас є родичі чи друзі, в яких народилася дитина, то вишивка в подарунок немовляті буде надзвичайно актуальною. У нас на сайті "Хрестик" можна замовити хрестильний набір і для хлопчика, і для дівчинки. Прикрашені балабончиками вишивки сподобаються як дітям, так і їх батькам.
Якщо ви шукаєте красивий та якісний одяг ручної роботи для своїх малюків, звертайтеся в наш інтернет-магазин вишиванок!
 

Цікаво знати