Купити чоловічу вишиванку льон чи домоткане полотно

Як вибрати і купити чоловічу вишиванку в інтернет-магазині «Хрестик»

Для справжніх українців чоловіча вишиванка є невід'ємним атрибутом гардеробу, а в наші дні ще й модною традиційною сорочкою на всі випадки життя. В українській вишиванці можна ходити на мітинги, марші, концерти, прогулянки з друзями, сімейні свята і навіть на роботу в офіс. Купити чоловічу вишиванку в Україні можна в будь-якому інтернет-магазині вишиванок – від простої вишиванки недорого до найшикарнішої авторської сорочки вишиванки ручної роботи.

Зараз на хвилі сильного патріотизму кожен українець вважає своїм обов'язком мати сорочку вишиванку з обереговою вишивкою і одягає її з гордістю!

Найдорожча сорочка буде на домотканому полотні або льоні, а чоловічу вишиванку недорого можна знайти на тканині для сорочок, яку ще називають поплін. Звичайно ж найякісніша і найшикарніша сорочка – це та, де вишивка виконується прямо по домотканому полотну. Також дуже важливо, якими нитками вишита сорочка – можна вишивати недорогими м'якими акриловими нитками або ж бавовняними муліне різних фірм виробників середньої вартості, або  дорогими французькими нитками DMC, які не линяють при пранні і не вигоряють на сонці.

Найбільш ходові і популярні чоловічі вишиванки – це сорочки з «пришивними вставками», які вишиваються вручну на канві №14 і потім вшиваються в чоловічу вишиванку з будь-якої тканини. Вартість таких сорочок в середньому – від 500 до 1000 грн в залежності від тканини та обсягу вишивки.

Техніка вишивки – рахунковий хрест або лічильна гладь, не впливає на вартість сорочки. Якщо вишивка ручна, то витрати часу майстрині йдуть приблизно однакові на будь-яку техніку вишивки, якою вона володіє. Користуються попитом такі чоловічі вишиванки ще й тому, що завжди є великий вибір орнаментів і кольорів вишивки за рахунок того, що таку сорочку вишити швидше, ніж сорочку, яка вишивається безпосередньо по дрібному домотканому полотну.

Чоловічі вишиванки льон – види, особливості та ціни.

Сорочки на льоні бувають двох видів:

  • Чоловічі вишиванки з вишивкою прямо по льону.

Виконати таку чоловічу сорочку можуть тільки досвідчені майстрині з великим стажем вишивання за плечима. Щоб вишити орнамент безпосередньо по льону, необхідно попередньо нашити на тканину спеціальну канву, а по готовності вишивки – витягнути цю канву акуратно по ниточці. Така робота дуже трудомістка, тому що лляні нитки переплітаються нерівно, як в домотканому полотні, і відповідно вишивати на льоні складніше.

Багато майстринь вміють вишивати по льону без пришивних канви, а вираховують візерунок по тканині. Чоловічих вишиванок з вишивкою прямо по льону дуже мало на ринку, тому що мало хто вміє їх вишивати і це досить довга, складна і дорога робота.

  • Пошиття чоловічої вишиванки з льону та з пришивним орнаментом, виконаним на канві.

Для пошиття чоловічої вишиванки льон беруть в основному чорний, білий, сірий або бежевий. Сьогодні вибір кольорів лляних тканин просто приголомшує. Також варто враховувати, що якщо чоловіча вишиванка пошита з 100% льону, то вона дуже мнеться – і щоб цього уникнути, ми рекомендуємо купити чоловічу вишиванку з льону з добавками лавсану.

Чоловічі вишиванки домоткане полотно – відмінний подарунок для чоловіків!

Звичайно, купити чоловічу вишиванку на домотканому полотні буде найдорожчим варіантом, але і найбільш шикарним і якісним. Виготовляють домоткане полотно з котушкових ниток білого кольору, тому його плетіння виходить рівною дрібної клітинкою, яку добре видно і можна прораховувати при вишиванні. Вишивають хрестики в 2х2 ниточки або 3х3 ниточки – залежно від номера полотна – тоді вишивка виходить ніжною і рівною.

Аналогічно, як і з льону, вишивка може бути безпосередньо виконана по домотканому полотну або вишита на канві і пришита в чоловічу вишиванку. Потрібно відзначити, що такі чоловічі вишиванки – найбільш практичний, гарний і оптимальний за ціною варіант.

Домоткане полотно буває біле і чорне – ходові тканини, а також може бути молочного кольору або кольору шампань.

Купити вишиванку чоловічу недорого на поплінi

Білий або чорний поплін в основі чоловічої вишиванки – це найекономніший варіант.

Зазвичай вишиванки з ручною вишивкою виконують м'якими акриловими нитками на канві і пришивають до сорочки. Прямо по попліну вишиванки не вишивають, тому що це складніше, ніж на канві, а по зовнішньому вигляду менш охайно – хрестики виходять нерівні. А якщо вишивка на такій сорочці з попліну машинна або пришивний орнамент з тканого полотна або тасьми з орнаментом, то це ще більш здешевить сорочку вишиванку.

Зрозуміло, що на ціну чоловічої вишиванки впливає обсяг вишитого орнаменту і наявність мережок, які використовують для прикраси вишиванки. Дуже популярні вишиванки ручної роботи, вишиті білим по білому лічильною гладдю або візерунковими мережками.

Пропонуємо ознайомитися з великим асортиментом сорочок і купити чоловічу вишиванку в нашому інтернет-магазині «Хрестик».

Копіювання матеріалів з сайту "Хрестик" можливе тільки за згодою адміністрації!

Цікаво знати